Trading Services

Trading Services s.r.o. je společnost zabývající se širokou škálou výroby průmyslových podlah, včetně venkovních ploch a obslužných komunikací, litých potěrů a anhydritů v administrativních budovách a bytových, včetně finálních povrchů na bázi korundových vsypů epoxidů, polyuretanů. Trading Services s.r.o. je pokračovatelem stavební společnosti Extra Beton s.r.o s mezinárodní účastí, která byla založena  v r. 1994 a která jako jedna z prvních v ČR začala vyrábět průmyslové podlahy za použití drátkobetonů s rozptýlenou výztuží. Při naší činnosti vycházíme nejen z vlastních mnohaletých zkušeností, ale i ze zkušeností belgických zakladatelů Extra Betonu s.r.o. jejíž jsme pokračovatelem. Velký důraz klademe na poznávání a zkoušení nově vyvíjených materiálů a technologií a jejich následné uvádění do praxe, proto absolvujeme pravidelné odborné konzultace s předními odborníky z řad výrobců betonových směsí, stavebních hmot a chemie, jako např. MAPEI, READYMIX,  MORFICO, SIKA, a jiné. Při realizacích používáme výhradně certifikované materiály, jejichž kvalita je pravidelně kontrolována. Právě díky naší všestrannosti, vysoké odborné způsobilosti našich pracovníků a dokonalé znalosti nabídky materiálů a hmot na našem trhu, jsme schopni najít správné řešení nejen pro realizaci nových konstrukcí, ale i pro sanace a opravy konstrukcí stávajících, které jsou již na hranici své životnosti.

Pro naši činnost využíváme moderní techniku, která nám pomáhá docílit denní výkony ukládek až 2000 m2 podlahové plochy a vysoký kvalitativní standard.

Společnost Trading Services působí v současné době po celé České republice a od svého založení jako firma Extra Beton, později jako Trading Services s.r.o. jsme za 23 let naší existence provedly řádově několik miliónů metrů čtverečních průmyslových podlah v mnoha modifikacích. Spolupracujeme s klíčovými stavebními firmami v rámci České republiky, jakož i přímo s velkými zahraničními investory.

Poradenství a servis

Skupina našich obchodně technických pracovníků je kdykoliv připravena zajistit našim zákazníkům kompletní servis ve smyslu hospodárného návrhu technického řešení, s ohledem na jejich potřeby a požadavky a charakter provozu, do něhož má být konstrukce realizována, včetně zpracování statického výpočtu, technologického postupu cenové kalkulace. Naši techničtí pracovníci jsou k dispozici i pro přípravné fáze realizace staveb, např. pro konzultace s projektanty a účasti na kontrolních dnech stavby.